10 sierpnia 2016

O nas

 


 Jesteśmy Mobilną Szkołą Tańca i Fitnessu stworzoną dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Naszym celem jest zaszczepienie w dzieciach i dorosłych chęci do aktywności fizycznej. Uczymy, że aktywność daje radość i energię. Jesteśmy pedagogami, dla których taniec i praca z ludźmi stały się pasją i stylem życia. Współpracujemy z placówkami przedszkolnymi i szkolnymi na terenie oraz w okolicach Trójmiasta. Z powodzeniem realizujemy własny program zajęć tanecznych dla najmłodszych dzieci. Gwarantujemy świetną zabawę, poprawę koordynacji ruchowej, ciekawy program zajęć na cały rok oraz przekazywanie swojej tanecznej pasji.
Starsze dzieci mogą rozwijać swój taneczny potencjał pod okiem profesjonalnych instruktorów, którzy cały czas doskonalą swoje umiejętności taneczne i pedagogiczne. Dla dorosłych mamy w ofercie zajęcia taneczno- fitnessowe, które poprawiają kondycję, wysmuklają sylwetkę, dbają o ciało i ducha. Ruch stał się naszą metodą na zdrowe i satysfakcjonujące życie.
Organizujemy liczne wydarzenia taneczne ( m.in. Gdyński Dzień Zumby, Jesienny Maraton Zumby w Gdyni), prowadzimy imprezy taneczne: od bali dla dzieci po maratony Zumby. Prowadzimy Zumbę oraz animacje taneczne na imprezach okolicznościowych takich jak: wesela, wieczory panieńskie, urodziny, festyny. Współpracujemy z Gdyńskim Centrum Sportu, organizując eventy związane z aktywnością fizyczną.